Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

5 hvězdičkové apartmány v Lipně nad Vltavou, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Lipno nad Vltavou věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Lipně nad Vltavou, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Lipně nad Vltavou , Apartmány v Lipně nad Vltavou , Chaty v Lipně nad Vltavou , Horské chaty v Lipně nad Vltavou , Hostely v Lipně nad Vltavou , Hotely v Lipně nad Vltavou , Kempy v Lipně nad Vltavou , Penziony v Lipně nad Vltavou , Prázdninové areály v Lipně nad Vltavou , Prázdninové domy v Lipně nad Vltavou , Rezorty v Lipně nad Vltavou , Venkovské domy v Lipně nad Vltavou , Vily v Lipně nad Vltavou

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Lipně nad Vltavou, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Lipně nad Vltavou se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Lipně nad Vltavou, apartmán v Lipně nad Vltavou, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 5 hvězdičkové apartmány

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Apartmán u Knotků 5***** Apartmány, Lipno nad Vltavou

Apartmány, Apartmán u Knotků
0

510/15, Lipno nad Vltavou, Česká republika

Do centra města Lipno nad Vltavou: ~0.4 km | Zobrazit hotel na mapě

Just 600 metres from Lipno Dam and 1.7 km from Lipno Treetop Walkway and featuring free WiFi, Apartmán u Knotků is an apartment in Lipno nad Vltavou. This self-catered apartment boasts barbecue facilities and free private parking. Opening onto a terrace with mountain ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu