Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Pohoda Lipno, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Apartmán Pohoda Lipno a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Pohoda Lipno (Apartmány), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Pohoda Lipno. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Pohoda Lipno může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Pohoda Lipno se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Pohoda Lipno vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán Pohoda Lipno (Apartmány), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou čp.25, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Pohoda Lipno
Apartmán Pohoda Lipno 1Apartmán Pohoda Lipno 2Apartmán Pohoda Lipno 3Apartmán Pohoda Lipno 4Apartmán Pohoda Lipno 5Apartmán Pohoda Lipno 6Apartmán Pohoda Lipno 7Apartmán Pohoda Lipno 8Apartmán Pohoda Lipno 9Apartmán Pohoda Lipno 10Apartmán Pohoda Lipno 11Apartmán Pohoda Lipno 12Apartmán Pohoda Lipno 13Apartmán Pohoda Lipno 14Apartmán Pohoda Lipno 15Apartmán Pohoda Lipno 16Apartmán Pohoda Lipno 17Apartmán Pohoda Lipno 18Apartmán Pohoda Lipno 19Apartmán Pohoda Lipno 20

Apartmán Pohoda Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou. Je situovaný v přízemí, má soukromý vchod a malou zahradu a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Před apartmánem je bezplatné soukromé parkoviště.

V Apartmánu Pohoda Lipno je kuchyňský kout a koupelna se sprchou. Nechybí ložní prádlo ani ručníky.

Lipenská přehrada odtud leží 700 metrů.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Pohoda Lipno)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Cyklistika

Společné prostory

Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Apartmán Pohoda Lipno)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Pohoda Lipno)

Zobrazená částka ve vaší měně je orientační a vychází z dnešního směnného kurzu. Přesná částka ve vaší měně závisí na datu platby. Rozdíly v cenách jsou nevratné. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.