Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Marie, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Apartment Marie a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Marie (Apartmány), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Marie. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Marie může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Marie se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Marie vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Apartment Marie (Apartmány), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 510, číslo apartmánu 4, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Marie
Apartment Marie 1Apartment Marie 2Apartment Marie 3Apartment Marie 4Apartment Marie 5Apartment Marie 6Apartment Marie 7Apartment Marie 8Apartment Marie 9Apartment Marie 10Apartment Marie 11Apartment Marie 12Apartment Marie 13Apartment Marie 14Apartment Marie 15Apartment Marie 16Apartment Marie 17Apartment Marie 18Apartment Marie 19Apartment Marie 20Apartment Marie 21Apartment Marie 22Apartment Marie 23Apartment Marie 24Apartment Marie 25Apartment Marie 26Apartment Marie 27Apartment Marie 28Apartment Marie 29Apartment Marie 30Apartment Marie 31Apartment Marie 32Apartment Marie 33Apartment Marie 34Apartment Marie 35Apartment Marie 36Apartment Marie 37Apartment Marie 38Apartment Marie 39Apartment Marie 40Apartment Marie 41Apartment Marie 42

Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi a velkou terasu s výhledem na jezero. Lipenská stezka korunami stromů je vzdálená 1,8 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

V apartmánu je plně vybavený kuchyňský kout, ložnice a vlastní koupelna s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Ve městě si můžete zahrát minigolf a v oblasti je populární lyžování a windsurfing. Během svého pobytu se můžete věnovat také cyklistice nebo rybaření.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Marie)

Aktivity

Rybaření, Lyžování, Windsurfing, Jízda na kanoích, Pěší turistika, Cyklistika, Minigolf, Lyžárna, Vodní sporty, Aquapark, Pláž

Bazén a wellness

Pláž

Doprava

Kyvadlová doprava (za příplatek), Hlídané parkoviště, Kyvadlová doprava

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Bezbariérový přístup

Obecné podmínky (Apartment Marie)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Marie)

Informujte prosím Apartment Marie o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.