Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Na Rozcestí, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Apartment Na Rozcestí a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Na Rozcestí (Apartmány), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Na Rozcestí. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Na Rozcestí může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Na Rozcestí se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Na Rozcestí vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartment Na Rozcestí (Apartmány), Lipno nad Vltavou

Lipno Nad Vltavou 32, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Na Rozcestí
Apartment Na Rozcestí 1Apartment Na Rozcestí 2Apartment Na Rozcestí 3Apartment Na Rozcestí 4Apartment Na Rozcestí 5Apartment Na Rozcestí 6Apartment Na Rozcestí 7Apartment Na Rozcestí 8Apartment Na Rozcestí 9

Apartmán Na rozcestí se nachází v Lipně nad Vltavou, 400 metrů od přehrady Lipno, 1,2 km od Stezky korunami stromů, a nabízí bezplatné soukromé parkování a Wi-Fi zdarma.

V apartmánu je kuchyňský kout a satelitní TV. Vlastní koupelna zahrnuje sprchu.

Věnovat se lze i cyklistice a pěší turistice.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Na Rozcestí)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Různé

Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Apartment Na Rozcestí)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Na Rozcestí)

Informujte prosím Apartment Na Rozcestí o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.