Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Chalupa na Lipně, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Chalupa na Lipně a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Chalupa na Lipně (Prázdninové domy), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Chalupa na Lipně. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Chalupa na Lipně může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Chalupa na Lipně se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Chalupa na Lipně vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Chalupa na Lipně (Prázdninové domy), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 928, Kobylnice, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Chalupa na Lipně
Chalupa na Lipně 1Chalupa na Lipně 2Chalupa na Lipně 3Chalupa na Lipně 4Chalupa na Lipně 5Chalupa na Lipně 6Chalupa na Lipně 7Chalupa na Lipně 8Chalupa na Lipně 9Chalupa na Lipně 10Chalupa na Lipně 11Chalupa na Lipně 12Chalupa na Lipně 13Chalupa na Lipně 14Chalupa na Lipně 15Chalupa na Lipně 16Chalupa na Lipně 17Chalupa na Lipně 18Chalupa na Lipně 19Chalupa na Lipně 20Chalupa na Lipně 21Chalupa na Lipně 22Chalupa na Lipně 23Chalupa na Lipně 24Chalupa na Lipně 25Chalupa na Lipně 26Chalupa na Lipně 27Chalupa na Lipně 28Chalupa na Lipně 29Chalupa na Lipně 30Chalupa na Lipně 31Chalupa na Lipně 32Chalupa na Lipně 33Chalupa na Lipně 34Chalupa na Lipně 35Chalupa na Lipně 36Chalupa na Lipně 37Chalupa na Lipně 38Chalupa na Lipně 39Chalupa na Lipně 40Chalupa na Lipně 41Chalupa na Lipně 42Chalupa na Lipně 43Chalupa na Lipně 44Chalupa na Lipně 45Chalupa na Lipně 46Chalupa na Lipně 47Chalupa na Lipně 48Chalupa na Lipně 49Chalupa na Lipně 50Chalupa na Lipně 51Chalupa na Lipně 52Chalupa na Lipně 53Chalupa na Lipně 54Chalupa na Lipně 55Chalupa na Lipně 56Chalupa na Lipně 57Chalupa na Lipně 58Chalupa na Lipně 59Chalupa na Lipně 60Chalupa na Lipně 61Chalupa na Lipně 62Chalupa na Lipně 63Chalupa na Lipně 64Chalupa na Lipně 65Chalupa na Lipně 66Chalupa na Lipně 67Chalupa na Lipně 68Chalupa na Lipně 69Chalupa na Lipně 70

Chalupa na Lipně se nachází v Lipně nad Vltavou, 300 metrů od vodní nádrže Lipno. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

K dispozici je posezení, kuchyně, ručníky a ložní prádlo.

V okolí můžete navštívit wellness centrum za příplatek.

Hosté si zde mohou zahrát stolní tenis a půjčit si lyžařské vybavení a jízdní kola. K oblíbeným aktivitám v okolí patří vodní lyžování a windsurfing.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Chalupa na Lipně)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Rybaření, Lyžování, Windsurfing, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Squash, Minigolf, Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Vodní sporty, Aquapark

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Chalupa na Lipně)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Chalupa na Lipně)

Informujte prosím Chalupa na Lipně o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.