Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartment Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Apartment Lipno nad Vltavou a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartment Lipno nad Vltavou (Apartmány), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartment Lipno nad Vltavou. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartment Lipno nad Vltavou může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartment Lipno nad Vltavou se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartment Lipno nad Vltavou vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Apartment Lipno nad Vltavou (Apartmány), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartment Lipno nad Vltavou
Apartment Lipno nad Vltavou 1Apartment Lipno nad Vltavou 2Apartment Lipno nad Vltavou 3Apartment Lipno nad Vltavou 4Apartment Lipno nad Vltavou 5Apartment Lipno nad Vltavou 6Apartment Lipno nad Vltavou 7Apartment Lipno nad Vltavou 8Apartment Lipno nad Vltavou 9Apartment Lipno nad Vltavou 10

Prázdninový dům Lipno nad Vltavou se nachází v Lipně nad Vltavou, 300 metrů od vodní nádrže Lipno a 1,4 km od Stezky korunami stromů. Na místě můžete využívat bezplatné Wi-Fi.

Dům má kuchyňský kout s myčkou nádobí a sporákem. K vybavení patří satelitní TV. Nechybí ani koupelna s vanou.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartment Lipno nad Vltavou)

Obecné podmínky (Apartment Lipno nad Vltavou)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartment Lipno nad Vltavou)

- 1 dětská postýlka zdarma,

- 4 přistýlky (za příplatek). Informujte prosím Apartment Lipno nad Vltavou o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Interhome Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.