Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Pristav 3***, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Penzion Pristav a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Pristav (Penziony), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Pristav. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Pristav může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Pristav se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Pristav vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.6

Penzion Pristav 3*** (Penziony), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Pristav
Penzion Pristav 1Penzion Pristav 2Penzion Pristav 3Penzion Pristav 4Penzion Pristav 5Penzion Pristav 6Penzion Pristav 7Penzion Pristav 8Penzion Pristav 9Penzion Pristav 10Penzion Pristav 11Penzion Pristav 12Penzion Pristav 13Penzion Pristav 14Penzion Pristav 15Penzion Pristav 16

Tento penzion se nachází pouhých 150 metrů od břehu vodní nádrže Lipno a nabízí restauraci připravující pokrmy české kuchyně a bezplatné veřejné Wi-Fi. Součástí nabídky je půjčovna člunů a jízdních kol.

Penzion Přístav poskytuje pokoje vybavené satelitní TV a vlastní koupelnou. Skýtají výhled na jezero a jeho okolí.

Penzion Přístav najdete v obci Lipno nad Vltavou, 300 metrů od přístaviště a krytého bazénu. Soukromé parkoviště poskytuje penzion zdarma.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Pristav)

Jídlo a pití

Restaurace

Různé

Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Penzion Pristav)

Příjezd od 12:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu