Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Prázdninový Domek Kobylnice, Lipno nad Vltavou

Snadná online rezervace Prázdninový Domek Kobylnice a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Lipno nad Vltavou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Prázdninový Domek Kobylnice (Prázdninové domy), ubytování v Lipně nad Vltavou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Prázdninový Domek Kobylnice. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Prázdninový Domek Kobylnice může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Prázdninový Domek Kobylnice se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Prázdninový Domek Kobylnice vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Prázdninový Domek Kobylnice (Prázdninové domy), Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 926, Lipno nad Vltavou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Prázdninový Domek Kobylnice
Prázdninový Domek Kobylnice 1Prázdninový Domek Kobylnice 2Prázdninový Domek Kobylnice 3Prázdninový Domek Kobylnice 4Prázdninový Domek Kobylnice 5Prázdninový Domek Kobylnice 6Prázdninový Domek Kobylnice 7Prázdninový Domek Kobylnice 8Prázdninový Domek Kobylnice 9Prázdninový Domek Kobylnice 10Prázdninový Domek Kobylnice 11Prázdninový Domek Kobylnice 12Prázdninový Domek Kobylnice 13Prázdninový Domek Kobylnice 14Prázdninový Domek Kobylnice 15Prázdninový Domek Kobylnice 16Prázdninový Domek Kobylnice 17Prázdninový Domek Kobylnice 18Prázdninový Domek Kobylnice 19Prázdninový Domek Kobylnice 20Prázdninový Domek Kobylnice 21Prázdninový Domek Kobylnice 22

Prázdninový Domek Kobylnice je situován v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji. Jedná se o samostatnou budovu s terasou. K Lipenské přehradě je to jen 200 metrů.

K dispozici je kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a rychlovarnou konvicí. Prázdninový Domek Kobylnice poskytuje i ručníky a ložní prádlo.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Prázdninový Domek Kobylnice)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pláž

Bazén a wellness

Pláž

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Prázdninový Domek Kobylnice)

Příjezd od 13:30

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Prázdninový Domek Kobylnice)

Informujte prosím Prázdninový Domek Kobylnice o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.